Co oznacza imię Zdzław co to znaczy

Imię Zdzisław pochodzenie. Imię dla dziecka Zdzisław skąd pochodzi. Wybierz imię Zdzisław dlaczego.

Dziś jest Czwartek, 17 stycznia 2019.

Imieniny obchodzą: Marian, Antoni, Jan.

Czy przydatne?

Pochodzenie Zdzisław znaczenie:

Imię: ZDZISŁAW
Znaczenie Zdzisław: budujący swoją sławę"(?); "podziwiany dla swej sławy"(?)
Pochodzenie imienia Zdzisław: słowiańskie
Numer dla imienia Zdzisław: 5
Najlepszy znak zodiaku Zdzisław: Bliźnięta
Szczęśliwa Planeta Zdzisław: Merkury
Dla imienia Zdzisław imieniny wypadają:    Zdzisław to imię ponad wszelką wątpliwość słowiańskie. I chociaż brzmi bardzo swojsko dla polskiego ucha,to od dawna nie wiadomo,cóż ono mogło znaczyć mówiono+"Zdziesław"|być+może+to+imię+znaczyło+"budujący+swoją+sławę",mówiono+"Zdziesław"|być+może+to+imię+znaczyło+"budujący+swoją+sławę",awniej mówiono+"Zdziesław"|być+może+to+imię+znaczyło+"budujący+swoją+sławę",a może: "podziwiany dla swej sławy" imienia+równa+się+pięć|dlatego+zwykle+imię+to+otrzymują+w+kołysce+mężczyźni,imienia+równa+się+pięć|dlatego+zwykle+imię+to+otrzymują+w+kołysce+mężczyźni,iczba imienia+równa+się+pięć|dlatego+zwykle+imię+to+otrzymują+w+kołysce+mężczyźni,który mają charakter odpowiadający tej liczbie,a więc energiczni,pełni życia,tacy,których stale coś nosi i rzuca po świecie cech+właściwych+wszystkim+piątkom+Zdzisławowie+mają+swoje+własne+zalety|wady.+ Typowy+Zdzisław+jest+przede+wszystkim+wielkim+wrogiem+nudy.+Jego+życiowe+hasło+brzmi:,cech+właściwych+wszystkim+piątkom+Zdzisławowie+mają+swoje+własne+zalety|wady.+ Typowy+Zdzisław+jest+przede+wszystkim+wielkim+wrogiem+nudy.+Jego+życiowe+hasło+brzmi:,Oprócz cech+właściwych+wszystkim+piątkom+Zdzisławowie+mają+swoje+własne+zalety|wady.+ Typowy+Zdzisław+jest+przede+wszystkim+wielkim+wrogiem+nudy.+Jego+życiowe+hasło+brzmi:
Opis, cechy charakterystyczne Zdzisław: Zdzisław to imię ponad wszelką wątpliwość słowiańskie. I chociaż brzmi bardzo swojsko dla polskiego ucha, to od dawna nie wiadomo, cóż ono mogło znaczyć. Dawniej mówiono "Zdziesław" i być może to imię znaczyło "budujący swoją sławę", a może: "podziwiany dla swej sławy". Liczba imienia równa się pięć i dlatego zwykle imię to otrzymują w kołysce mężczyźni, który mają charakter odpowiadający tej liczbie, a więc energiczni, pełni życia, tacy, których stale coś nosi i rzuca po świecie. Oprócz cech właściwych wszystkim piątkom Zdzisławowie mają swoje własne zalety i wady. Typowy Zdzisław jest przede wszystkim wielkim wrogiem nudy. Jego życiowe hasło brzmi:
"zróbmy coś, aby się wreszcie coś zaczęło dziać!" Zatem Zdzisławowie bywają organizatorami zabaw, pokazów i ceremonii oraz wziętymi wodzirejami. Gdy do tego dołączą się talenty artystyczne, bardzo częste wśród ludzi tego imienia, Zdzisław staje się twórcą wystaw i happeningów. Zdzisławowie są obdarzeni poczuciem humoru (czasem z domieszką złośliwości i ironii), umieją zająć sobą towarzystwo, a tam, gdzie się zjawią, kończy się nuda i zastój, ludziom krew szybciej krąży w żyłach. Sami wciąż szukają najrozmaitszych przygód, próbują nowych sposobów spędzania czasu i są stale na bieżąco z najnowszą modą. Nie są może typowymi przywódcami, ale potrafią szybko reagować na wydarzenia i często pociągają innych za sobą. Wokół Zdzisławów i w ich domach zawsze panuje ruch, spotykają się ludzie; jest to miejsce, gdzie powstają plotki i kształtują się opinie. Zdzisław z natury najbardziej odpowiada znakom powietrza, a szczególnie Bliźniętom (znakowi planety Merkury) i Wadze (którym to znakiem opiekuje się Wenus). Jest to też dobre imię dla mistrzów dbania o swoją popularność, czyli dla Lwów. Wodnikom to imię dodaje lotności, a Skorpionom dowcipu. Z pozostałych znaków bardziej pasuje to imię do Baranów, Strzelców i Ryb niż do Panien, Koziorożców, Byków i Raków.

Pochodzenie imiona dla dziecka rozpoczynające się od Z.


  • Wybieranie imion dla dziecka - Zdzisław skąd pochodzi,
  • Co oznacza Zdzisław znaczenie,
  • Propozycja Zdzisław imię dla dziecka,
  • Zdrobnienie Zdzisław wyjaśnienie.