pamięć długotrwała co to znaczy

Definicja Pamięć długotrwała. Czym jest Pamięć długookresowa - - trwały magazyn śladów pamięciowych.

Dziś jest Czwartek, 18 kwietnia 2024.

Imieniny obchodzą: Bogusław, Bogusława, Apoloniusz.

Czy przydatne?

Pamięć długotrwała Definicja

Co to znaczy PAMIĘĆ DŁUGOTRWAŁA:
Pamięć długookresowa - - trwały magazyn śladów pamięciowych o teoretycznie nieograniczonej pojemności i czasie przechowywania.

Co oznacza Psychoneuroimmunologia:
Znaczenie Psychoneuroimmunologia - edukacja interdyscyplinarna zajmująca się powiązaniami mechanizmów psychologicznych, emocji, zachowania, hormonów i funkcjonowania mózgu z odpornością i chorobą pamięć długotrwała co znaczy.
Co oznacza Prawo Yerkesa-Dodsona:
Znaczenie Dodsona - Robert Yerkes i John Dodson opisali zależność pomiędzy poziomem pobudzenia organizmu a poziomem wykonania zadania (i liczbą błędów). Pierwsze prawo mówi, iż zależność ta jest krzywoliniowa pamięć długotrwała krzyżówka.
Co oznacza Prozopagnozja (Agnozja Twarzy):
Znaczenie Prozopagnozja (agnozja twarzy) - – niemożność rozpoznania twarzy bliskich osób albo swojej własnej. Chory nie potrafi określić na podstawie twarzy wieku rozmówcy, jego płci i emocji pamięć długotrwała co to jest.
Co oznacza Procesy Ironiczne:
Znaczenie Mechanizmy ironiczne - a więc takie, które wywołują efekty przeciwne do zamierzonych, na przykład im bardziej staramy się nie myśleć na jakiś temat, tym częściej na ten temat myślimy pamięć długotrwała słownik.
Co oznacza Placebo:
Znaczenie przeważnie nieaktywny farmakologicznie środek (zazwyczaj tabletka z cukru). Placebo nie musi jednak być substancją nieczynną farmakologicznie. Wystarczy, tak aby wywoływała ona konsekwencje inne niż pamięć długotrwała czym jest.

Czym jest Długotrwała Pamięć znaczenie Słownik P .

  • Dodano:
  • Autor: