testosteron co to znaczy

Definicja Testosteron. Czym jest Testosteron - steroidowy męski hormon płciowy produkowany poprzez.

Dziś jest Środa, 22 maja 2024.

Imieniny obchodzą: Helena, Wiesława, Julia.

Czy przydatne?

Testosteron Definicja

Co to znaczy TESTOSTERON:
Testosteron - steroidowy męski hormon płciowy produkowany poprzez komórki Leydiga w jądrach. Wykazuje działanie androgenne i anaboliczne. Jest odpowiedzialny pomiędzy innymi za postęp męskich narządów płciowych u płodu.

Co oznacza Temperament:
Znaczenie znacznym stopniu zdeterminowane biologicznie właściwości psychiczne człowieka, przejawiające się w jego zachowaniu, w procesach psychicznych, w szczególności emocjonalnych. Charakter – ukształtowane testosteron co znaczy.
Co oznacza Teoria Umysłu:
Znaczenie wiedza o stanach mentalnych albo umiejętność do czytania w umyśle (mindreading), która – jak twierdzą niektórzy naukowcy – ma charakter naiwnej teorii, a zatem konstruowanego w umyśle modelu testosteron krzyżówka.
Co oznacza Terapia Zorientowana Na Klienta:
Znaczenie ukierunkowana na klienta - sposób terapii opracowana poprzez amerykańskiego terapeutę Carla Rogersa. Osobę potrzebującą pomocy ustala się tu mianem „klienta”, a nie pacjenta, dla podkreślenia, iż testosteron co to jest.
Co oznacza Transseksualista M/K:
Znaczenie Transseksualista M/K - transseksualista o budowie ciała męskiej, ale psychicznym poczuciu przynależności do płci żeńskiej testosteron słownik.
Co oznacza Transseksualista K/M:
Znaczenie Transseksualista K/M - transseksualista o budowie ciała kobiecej, ale psychicznym poczuciu przynależności do płci męskiej testosteron czym jest.

Czym jest Testosteron znaczenie Słownik T .

  • Dodano:
  • Autor: