co to znaczy

Definicja Po pisownia. Jak jest poprawnie Po? to przyimek łączący się z rzeczownikiem (lub innym.

Dziś jest Czwartek, 23 marca 2023.

Imieniny obchodzą: Feliks, Pelagia, Zbysław.

Czy przydatne?

Definicja Po

Co to jest PO: to przyimek łączący się z rzeczownikiem (lub innym wyrazem w jego funkcji) w miejscowniku, np. podróżować po świecie, butelka po piwie, po obiedzie, bierniku, np. iść po gazetę, przyjść po radę, posłać po lekarza lub celowniku, np. po kryjomu, po trochu, po polsku. BŁĘDY: wyrażenia !po prawo, !po lewo, DOBRZE: po prawej, po lewej stronie; z prawej, z lewej strony; na prawą, na lewą stronę.

Czym jest Po znaczenie w Poprawnia pisownia P .

Co oznacza Południowy:
Znaczenie południowi, nie stopniuje się. UWAGI: Przymiotnik ten piszemy wielką literą, jeśli jest integralną częścią nazw astronomicznych, geograficznych, nazw państw oraz innych jednostek terytorialnych lub po.
Co oznacza Przekonywać:
Znaczenie przekonujesz, przekonują, przekonuj, przekonując, przekonujący (możliwe też przekonywam, przekonywasz, przekonywają, przekonywaj, przekonywający). BŁĘDY: !przekonywuję, !przekonywuj, !przekonywujący po.
Co oznacza Pzu:
Znaczenie wym. pe-zet-u] to skrót od Państwowy Zakład Ubezpieczeń, rodz. męs. a. nij., nieodm po.
Co oznacza Popielec:
Znaczenie to święto katolickie, D. Popielca C. Popielcowi, N. Popielcem, Ms. Popielcu, lm D. Popielców - popielcowy. UWAGI: Piszemy środa popielcowa po.
Co oznacza Papua-Nowa Gwinea:
Znaczenie państwo w Oceanii, DCMs. Papui- -Nowej Gwinei, B. Papuę-Nową Gwineę, N. Papuą-Nową Gwineą, oficj. Niezależne Państwo Papui-Nowej Gwinei - Papuańczyk, Papuanka Papuańczycy mieszkańcy kraju - papuański po.
  • Dodano:
  • Autor: