wprzęgnąć co to znaczy

Definicja Wprzęgnąć pisownia. Jak jest poprawnie Wprzęgnąć? wprzęgnąłem [wym. fpsze-gnołem] a.

Dziś jest Poniedziałek, 1 marca 2021.

Imieniny obchodzą: Antonina, Antoni, Albin.

Czy przydatne?

Definicja Wprzęgnąć

Co to jest WPRZĘGNĄĆ: wprzęgnąłem [wym. fpsze-gnołem] a. wprzągłem [wym. fpszo-głem], wprzęgnął [wym. fpsze-gnoł] a. wprzągł, wprzęgła wprzęgnęliśmy [wym. wpsze-gneliśmy] a. wprzęgliśmy [wym. wpsze-gliśmy], wprzęgnąwszy a. wprzągłszy. BŁĘDY: !wprzągnąć, !wprzęgnęłem, !wprzągnąłem, !wprzęgłem, !wprzęgł, !wprzęgnęła !wprzągła itd.

Czym jest Wprzęgnąć znaczenie w Poprawnia pisownia W .

Co oznacza Wielka Niedźwiedzica:
Znaczenie to gwiazdozbiór, DCMs. Wielkiej Niedźwiedzicy, B. Wielką Niedźwiedzicę, N. Wielką Niedźwiedzicą wprzęgnąć.
Co oznacza Wpół:
Znaczenie liczebnikiem pół piszemy łącznie, gdy wyrażenie wpół znaczy: 1) w pasie , np. Chwycił ją wpół; 2) na połowę, w połowie , np. Przeciął sznurek wpół; 3) częściowo , np. Powiedział to na wpół złośliwie wprzęgnąć.
Co oznacza WtrˇCenia I Dopowiedzenia:
Znaczenie przecinkiem od reszty tekstu, nawet gdy rozpoczynają się od połączeń spójników łącznych, rozłącznych i wyłączających (typu i-lub-ani) z przysłówkami i zaimkami, np. Studiował filozofię, i to w wprzęgnąć.
Co oznacza Wałbrzych:
Znaczenie to miasto w województwie dolnośląskim, D. Wałbrzycha C. Wałbrzychowi, N. Wałbrzychem, Ms. Wałbrzychu - wałbrzyszanin, wałbrzyszanka wałbrzyszanie - wałbrzyski wprzęgnąć.
Co oznacza Wallenrod:
Znaczenie Konrad Wallenrod [wym. ~ walenrod] to postać z poematu Mickiewicza DB. Konrada Wallenroda C. Konradowi Wallenrodowi, N. Konradem Wallenrodem, Ms. o Konradzie Wallenrodzie wprzęgnąć.
  • Dodano:
  • Autor: