Jawnie co to znaczy

Co to jest Jawnie? Synonim: Otwarcie, Głośno, Publicznie, Na Forum Publicznym, Na Oczach Wszystkich.

Dziś jest Niedziela, 31 maja 2020.

Imieniny obchodzą: Kamila, Aniela, Petronela.

Czy przydatne?

Jawnie Znaczenie

Definicja JAWNIE:
SYNONIM: otwarcie, głośno, publicznie, na forum publicznym, na oczach wszystkich, przy otwartej kurtynie, w biały dzień za czyjąś wiedzą oficjalnie, otwarcie, w świetle jupiterów/reflektorów, przed wielotysięczną publicznością
ANTONIM: potajemnie, tajnie, konspiracyjnie, podstępnie, skrycie, w konspiracji/skrytości, oficj. niejawnie chyłkiem, bez czyjejś wiedzy, po cichu, po kryjomu, w tajemnicy, w ukryciu, za plecami, pot. cichaczem dyskretnie, nieoficjalnie, poufnie, w tajemnicy, w zaufaniu, w zaciszu gabinetów, konfidencjonalnie, bez ujawniania swojego nazwiska.

Czym jest Jawnie znaczenie w Słownik wyrazów na J .


znaczenie Jedność
SYNONIM: zgoda, zgodność, harmonia, porozumienie, współdziałanie, współpraca, zestrojenie, zgranie, książk. współbrzmienie ANTONIM: konflikt, niezgoda.
znaczenie Jednostkowo
SYNONIM: indywidualnie, oddzielnie pojedynczo, samodzielnie, samemu, samotnie, w pojedynkę, w rozproszeniu, książk. samopas na swój/własny rachunek, pot. na.
znaczenie Jedynie
SYNONIM: tylko, wyłącznie zaledwie, ledwie, nie więcej ANTONIM: również, też, także, nie tylko, nie wyłącznie więcej, jeszcze, ponad.
znaczenie Jednobarwny
SYNONIM: bezbarwny, niekolorowy, książk. monochromatyczny ANTONIM: kolorowy, barwny, różnobarwny, tęczowy, wielobarwny, wzorzysty pstry, papuzi, pstrokaty.
znaczenie Jednocześnie
SYNONIM: równocześnie, jednorazowo, łącznie, naraz, razem, w jednej chwili, w tym samym momencie, za jednym razem/zamachem, książk. synchronicznie tymczasem.