Się Kłócić co to znaczy

Co to jest Kłócić Się? Synonim: Polemizować, Spierać Się, Wadzić Się, Wykłócać Się, Książk. Różnić.

Dziś jest Sobota, 15 czerwca 2024.

Imieniny obchodzą: Wit, Jolanta, Wiola.

Czy przydatne?

Kłócić Się Znaczenie

Definicja KŁÓCIĆ SIĘ:
SYNONIM: polemizować, spierać się, wadzić się, wykłócać się, książk. różnić się, pot. żreć się bić się, walczyć (ze sobą), zwalczać się nie móc się porozumieć, nie móc dojść do porozumienia, pot. drzeć koty nie zgadzać się, odstawać, nie pasować, nie harmonizować, książk. kolidować
ANTONIM: zgadzać się, godzić się, nie protestować, potwierdzać, wtórować, być tego samego zdania, myśleć to samo (po)godzić się, (po)jednać się, przeprosić (się), dojść do zgody/porozumienia współżyć, żyć (pod jednym dachem), żyć/być w zgodzie, książk. koegzystować pasować, harmonizować, współgrać, książk. korespondować, współbrzmieć dyskutować, debatować, konferować, polemizować, rozprawiać negocjować, układać się.

Czym jest Się Kłócić znaczenie w Słownik wyrazów na K .

Wyraz Kobieta:
Słowo dama, dziewczyna, panienka, pot. facetka, oficj. obywatelka, przest. białogłowa, niewiasta; zbiorowo: słaba płeć, płeć piękna jejmość, paniusia kochanka, przyjaciółka, żona ANTONIM: mężczyzna, pan kłócić się co znaczy.
Wyraz Krągły:
Słowo SYNONIM: okrągły, twarz: pełna ANTONIM: podłużny, wydłużony, lancetowaty, podługowaty; twarz: pociągła kłócić się krzyżówka.
Wyraz Koncentracja:
Słowo centralizacja, ześrodkowanie, zgrupowanie, zjednoczenie zainteresowanie, skupienie, uwaga ANTONIM: rozproszenie, dekoncentracja, decentralizacja, fragmentacja, podział, książk. rozsiew kłócić się co to jest.
Wyraz Kompletnie:
Słowo całkiem, całkowicie, w pełni, w zupełności, dokumentnie, bez reszty, bez wyjątku, bezwyjątkowo, ze szczętem, od początku do końca, od a do z, na wskroś, na wylot, pot. totalnie; zniszczyć kłócić się słownik.
Wyraz Koegzystować:
Słowo żyć (pod jednym dachem), żyć/być w zgodzie kontaktować się, obcować, utrzymywać stosunki ANTONIM: kłócić się, spierać się, nie zgadzać się, nie móc się porozumieć, nie móc dojść do porozumienia, pot kłócić się czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: