Osłaniać co to znaczy

Co to jest Osłaniać? Synonim: Chować, Przysłaniać, Zasłaniać, Nie Eksponować Antonim: Eksponować.

Dziś jest Piątek, 23 luty 2024.

Imieniny obchodzą: Izabela, Roman, Damian.

Czy przydatne?

Osłaniać Znaczenie

Definicja OSŁANIAĆ:
SYNONIM: chować, przysłaniać, zasłaniać, nie eksponować
ANTONIM: eksponować, odsłaniać, pokazywać, wystawiać (na widok publiczny).

Czym jest Osłaniać znaczenie w Słownik wyrazów na O .

Wyraz Ostatnio:
Słowo świeżo, dopiero co, przed chwilą/momentem, chwilę temu wczoraj, przedwczoraj, parę dni/godzin temu ostatnimi czasy, w ostatnim czasie, w ostatnich dniach od niedawna, od wczoraj, nowo, świeżo ANTONIM osłaniać co znaczy.
Wyraz Oszczędzać Się:
Słowo odpocząć, zrobić przerwę/postój przespać się, wyspać się oszczędzać siły, nie forsować/przemęczać się, pracować na pół gwizdka ANTONIM: zmęczyć się, napracować się, spracować się, urobić się osłaniać krzyżówka.
Wyraz Obijać Się:
Słowo nie angażować się, siedzieć z założonymi rękami, pot. byczyć się, leniuchować, leżeć do góry brzuchem, palcem nie kiwnąć ANTONIM: harować, pracować, tyrać, pot. orać, zasuwać przepracowywać się osłaniać co to jest.
Wyraz Ogólnoświatowy:
Słowo SYNONIM: ponadnarodowy, globalny, światowy europejski, ogólnoeuropejski kosmopolityczny, wielonarodowy ANTONIM: narodowy, etniczny, narodowościowy lokalny, krajowy osłaniać słownik.
Wyraz Osądzać:
Słowo skazywać, orzekać karę, wydawać wyrok osadzać w więzieniu wymierzać sprawiedliwość, pociągać do odpowiedzialności, wyciągać konsekwencje ANTONIM: uniewinniać, oczyszczać (z zarzutów), uwalniać od osłaniać czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: