tytus tomasz teresa teofil co to znaczy

Tytus, Tomasz, Teresa, Teofil, Telimena, Tadeusz, Teodor.

Dziś jest Wtorek, 16 sierpnia 2022.

Imieniny obchodzą: Joachim, Nora, Roch.

Znaczenie i pochodzenie imienia na T

 • Imię Teodor pochodzi od dar Boga

  Co To Jest znaczy po grecku dar Boga , czyli to samo, co po polsku Bogdan i w jezyku hebrajskim Mateusz. Święty Teodor był rzymskim legionistą i wyjaśnienie.

 • Imię Tadeusz pochodzi od barczysty" lub "śmiały

  Definicja nosił jeden z dwunastu apostołów. Jako święty był szczególnie czczony na Litwie. Był także opiekunem tych, którzy znaleźli się w wyjaśnienie.

 • Imię Telimena

  Co Znaczy Wajda nakręcił film według poematu Pan Tadeusz Mickiewicza, warto zobaczyć, jakie magiczne właściwości ma imię Telimena. A jest to imię wyjaśnienie.

 • Imię Teofil pochodzi od miły Bogu

  Słownik znaczy dokładnie to samo, co nasz Bogumił, czyli miły Bogu . Imię to było tłumaczone na różne języki. Po łacinie Teofil nazywa się Amadeusz wyjaśnienie.

 • Imię Teresa pochodzi od z wyspy Thera

  Znaczenie Teresa znaczyło: pochodząca z wyspy Thera . Wyspa ta, dziś nosząca nazwę Santoryn, jest szczytem olbrzymiego, podmorskiego wulkanu. Ponad wyjaśnienie.

 • Imię Tomasz pochodzi od bliźniak

  Czym Jest czyli w języku aramejskim *Toma* - nosił jeden z apostołów. Imię to znaczyło bliźniak , co od razu kojarzy się ze znakiem Bliźniąt. I wyjaśnienie.

 • Imię Tytus pochodzi od dziki gołąb

  Co To Jest po łacinie dziki gołąb . Tak nazywał się rzymski cesarz, który gołąbkiem nie był, jako że zburzył Jerozolimę i rozproszył Żydów po swiecie wyjaśnienie.


Pochodzenie imion polskich i zagranicznych

Zdrobnienie imienia, znaczenie imion, wyjaśnienie pochodzenia imienia.

Skąd wzięło się imię? Pochodzenie imienia, opis, zdrobnienie.